Zaposleni

Na Glasbeni šoli Kranj so zaposleni učitelji:
Ime in priimek Govorilna ura Email
Anica Avsec Torek ob 18:00 avsec.ana96@gmail.com
Nataša Bogataj Sreda ob 17:00 bogata.natasa@gmail.com
Tanja Činč Petek ob 15:40 tanja.piano94@gmail.com
Katarina Debevec Ponedeljek ob 18:50 katarina.debevec@gmail.com
Lara Ekar Grlj Petek ob 17:30 lara.ekargrlj@gmail.com
Katja Frelih Dobrovoljc Četrtek ob 17:45 katja_fd@hotmail.com
Maja Gostič Četrtek ob 18:30 maja.zeleznik@telemach.net
Tomaž Grajzar Ponedeljek ob 17:30 tomaz.grajzar@siol.net
Janez Hostnik Torek ob 18:00 hostnik.janez@gmail.com
Elena Hribernik Četrtek ob 17:30 lennahribernik@gmail.com
Maja Hribernik Pestner Četrtek ob 18:35 maja.hribernik@t-2.si
Gašper Jereb Petek ob 14:40 gasper.jereb85@gmail.com
Katarina Jericijo Sreda ob 17:45 katarina.jericijo@gmail.com
Mitja Jeršič Sreda ob 19:05 m.jerssich@gmail.com
Aleksander Jovetić Petek ob 16:50 aleksander.jovetic@gmail.com
Lea Jugovic Sreda ob 17:45 lea.jugovic@gmail.com
Pavel Kac Torek ob 12:45 pavel.kac@kgbl.si
David Kajič Ponedeljek ob 13:15 pozavna@gmail.com
Urška Kordež Ponedeljek ob 19:00 ursa.kordez@gmail.com
Nada Kos Petek ob 14:15 nadakos01@gmail.com
Erik Košak Četrtek ob 17:20 erik.kosak@gmail.com
Uroš Košir Petek ob 18:15 kosiru@gmail.com
Katarina Kozjek Torek ob 17:35 kozjek.katarina@gmail.com
Eva Krajnčan Sreda ob 18:05 krajncaneva@gmail.com
Ana Kresal Sreda ob 18:00 ana.kokotec@gmail.com
Tomaž Kukovič Ponedeljek ob 16:45 tomaz.kukovic@gmail.com
Katarina Lotrič Četrtek ob 19:00 katarina.lotric@gmail.com
Dejan Maleš Četrtek ob 14:10 dejanmales@gmail.com
Mitja Marošek Sreda ob 18:10 marosek.mitja@gmail.com
Minea Marton Četrtek ob 17:00 mineamarton@gmail.com
Petar Milić Sreda ob 15:30 milic.petar@gmail.com
Eva Mittendorfer Sreda ob 16:25 eva.mittendorfer@gmail.com
Petra Mohorčič Ponedeljek ob 14:00 ravnatelj@g-s.kr.edus.si
Bogomila Mrdjenović bogomila.m@gmail.com
Franka Pavić Sodja Četrtek ob 14:40 franka.pavic.sodja@gmail.com
Nedka Petkowa Torek ob 18:05 nedkapetkowa415@gmail.com
Barbara Pibernik Četrtek ob 15:40 barbara.pibernik@gmail.com
Roman Podlesnik Sreda ob 17:15 podlesnik1337@gmail.com
Jasmina Pogačnik Petek ob 17:25 jasmipo@gmail.com
Tamara Polanc tamara.polanc@gsv.si
Andraž Poljanec Sreda ob 18:25 andraz_poljanec1@t-2.net
Mateja Praprotnik Ponedeljek ob 18:20 mateja.praprotnik@guest.arnes.si
Bronislava Prinčič Četrtek ob 13:00 primi.bronka@gmail.com
Kristina Ramšak Špilar Sreda ob 17:15 ramsak.kristina@gmail.com
Dejan Rihtarič Sreda ob 20:05 dejan.rihtaric@gmail.com
Tanja Rozman Sreda ob 18:20 tanja.rozman3@guest.arnes.si
Barbara Snedec Torek ob 18:45 barbara.snedec@gmail.com
Katja Stare Sreda ob 15:50 katja.stare10@gmail.com
Uroš Usenik Sreda ob 16:50 uros.usenik@gmail.com
Vid Ušeničnik Ponedeljek ob 12:30 vid.usenicnik@gmail.com
Mojca Zaplotnik Petek ob 16:50 mojca.zaplotnik@gmail.com
Na Glasbeni šoli Kranj je zaposleno administrativno - tehnično osebje:
Ime in priimek Delovno mesto Email
Kati Bahun tajnica glasbena.sola.kranj@siol.net
Marjeta Benedik računovodja racunovodstvo@g-s.kr.edus.si
Mateja Bučan čistilka bucanmateja@gmail.com
Aleš Jankovič hišnik ales.jankovic@gskranj.si
Ana Juhant administrator/knjigovodja ana.juhant@gskranj.si
Ramiza Spahić čistilka spahicr@yahoo.com
Tibor Zupan vzdrževalec učne tehnologije tiborzupan11@gmail.com