16.regijsko tekmovanje

21. 2. 2013

REZULTATI NAŠIH U?ENCEV NA 16. REGIJSKEM TEKMOVANJU MLADIH GLASBENIKOV

(11. - 20. 2. 2013, Celje, Trži?, Jesenice)

U?enec/u?enka inštrument kategorija to?ke dosežek
ERAZEM ŽGANJAR KLJUNASTA FLAVTA 1. a 96,67 ZLATO PRIZNANJE
U?iteljica: Mojca Zaplonik
korepetitorka: Katja F. Dobrovoljc
NEŽA KRŽIŠNIK KLAVIR 1. a 94,00 ZLATO PRIZNANJE
U?itelj: Petar Mili?
HANA GROBOVŠEK KLARINET 1. a 93,67 ZLATO PRIZNANJE
U?iteljica: Eva Krajn?an
Korepetitorka: Petra Mohor?i?
GABER AVSEC  KLARINET  1. a  92,67  ZLATO PRIZNANJE
U?iteljica: Eva Krajn?an
Korepetitorka: Petra Mohor?i?
 MINA DRINOVEC  SAKSOFON  1. a  92,00  ZLATO PRIZNANJE
 U?itelj: Mitja Marošek
Korepetitor: Gašper Jereb 
 JUŠ LESJAK  SAKSOFON  1. b  91,67  ZLATO PRIZNANJE
U?iteljica: Eva Krajn?an
Korepetitorka: Petra Mohor?i?  
 SAMO HUDE  KLAVIR  1. b  91,67  ZLATO PRIZNANJE
 U?iteljica: Lea Jugovic 
 EVFONIJ KVARTET
    AMBROŽ ROZMAN
    MATIJA MERVI?
    ANDREJ JELENC
    NEŽA LOMBAR
 KOM. SK. S TROBILI  1.  91,40  ZLATO PRIZNANJE
 U?itelj: Uroš Košir 
 TRIO TROBENT
    DORA GRAŠI?
    MARCEL ZALOŽNIK
    ANŽE BALANTI?
 KOM. SK. S TROBILI  1.  91,40  ZLATO PRIZNANJE
 U?itelj: Matej Rihter 
 ZARJA HUDE  FLAVTA  1. c  91,00  ZLATO PRIZNANJE
 U?iteljica: Bogomila Mrdjenovi?
Korepetitorka: Lea Jugovic 
 TIM LIKOZAR  KLARINET  1. a  90,33  ZLATO PRIZNANJE
U?itelj: Mitja Marošek
Korepetitor: Gašper Jereb
DOMEN KOS KLARINET 1. c 90,33 ZLATO PRIZNANJE
U?iteljica: Eva Krajn?an
Korepetitorka: Petra Mohor?i?
ŽAN VALENTIN GOVEKAR KLAVIR 1. c 90,00 ZLATO PRIZNANJE
U?itelj: Petar Mili?
 LUCIJA BA?I?  KLJUNASTA FLAVTA  1. a  88,00  SREBRNO PRIZNANJE
U?iteljica: Urška Cvetko
Korepetitor: Gašper Jereb 
 NADJA ARHAR  KLJUNASTA FLAVTA  1. b  87,00  SREBRNO PRIZNANJE
 U?iteljica: Mojca Zaplotnik
Korepetitorka: Katja Frelih Dobrovoljc 
 ERIK ŠMID  PETJE  1. c  87,00  SREBRNO PRIZNANJE
 U?iteljica: Francka Šenk
Korepetitorka: Katja Frelih Dobrovoljc 
 ANJA MOHORI?  FLAVTA  1. c  83,67  SREBRNO PRIZNANJE
U?iteljica: Katja Stare
Korepetitorka: Barbara Pibernik
ŽANA KAJNIH FLAVTA 1. a 83,33 SREBRNO PRIZNANJE
U?iteljica: Katja Stare
Korepetitorka: Barbara Pibernik
MANCA ZUPAN PETJE 1. b 83,33 SREBRNO PRIZNANJE
U?iteljica: Francka Šenk
Korepetitorka: Katja Frelih Dobrovoljc
 LUKA KRSNIK  PETJE  1. b  82,33  SREBRNO PRIZNANJE
 U?iteljica: Francka Šenk
Korepetitorka: Katja Frelih Dobrovoljc 
 KATARINA ZUPAN?I?  FLAVTA  1. a  81,67  SREBRNO PRIZNANJE
 U?iteljica: Katja Stare
Korepetitorka: Barbara Pibernik 
 URBAN KLAN?AR  KLJUNASTA FLAVTA  1. b  81,67  SREBRNO PRIZNANJE
 U?iteljica: Mojca Zaplotnik
Korepetitorja: Katja Frelih Dobrovoljc, Janez Jocif 
 TJAŠA KERN  PETJE  1. b  80,67  SREBRNO PRIZNANJE
 U?iteljica: Francka Šenk
Korepetitorka: Katja Frelih Dobrovoljc 
 NATALIJA TIŠLER  FLAVTA  1. c  80,33  SREBRNO PRIZNANJE
 U?iteljica: Elena Hribernik
Korepetitorka: Barbara Pibernik 
 ESTERA ERZAR  PETJE  1. a  80,33  SREBRNO PRIZNANJE
U?iteljica: Francka Šenk
Korepetitor: Gašper Jereb
TAMARA PEPELNIK PETJE 1. b 76,33 BRONASTO PRIZNANJE
U?itelj: Janez Hostnik
Korepetitor: Gašper Jereb
FILIP KRALJ PETJE 1. b 76,00 BRONASTO PRIZNANJE
U?iteljica: Francka Šenk
Korepetitorka: Katja Frelih Dobrovoljc
ELA IRENA LESKOŠEK KLJUNASTA FLAVTA 1. c 70,00 BRONASTO PRIZNANJE
U?iteljica: Urška Cvetko
Korepetitor: Gašper Jereb

TEKMOVALEC / KA INSTRUMENT MENTOR KOREPETITOR DOSEŽEK